HAKKIMIZDA

Anasayfa > Hakkımızda

HAKKIMIZDA

i-Global Agency®

Yabancı Ülke Elçilik, Büyükelçilik ve Konsoloslukları, vize hizmet kalitesini arttırmak amacı ile birçok tedbir almış ise de eleman sayısı yetersizliği, çalışma alanı kısıtlaması vb. fiziki koşullardan ötürü hedeflenen ideal standartta koşul ve hizmet elde edilememiştir.

Son yıllarda Dünyada hemen hemen tüm ülkelerde görülen bu istenmeyen durum sonucunda ‘Vize Başvuru Merkezi Kanalı’ üzerinden başvuruda bulunan kişilere daha kapsamlı hizmet verdikleri görüldüğü için özellikle vize talebi yüksek olan ülkeler, bu model uygulamasını hayata hızlıca geçirmişlerdir.

İGlobalAgency Danışmanlık Merkezi, Türkiye Cumhuriyeti kanun ve yönetmeliklere göre kayıtlı, yetkilendirilmiş, operasyonel ticari hizmet veren ve aynı zamanda konsolosluk başvurularına ve yetkililerine aracılık eden sorumlu hizmet kuruluşudur. Ancak, Büyükelçilik ve Konsoloslukların uzantılı kuruluşu ve devlet kurumu değildir.

shengen

Başlıca faaliyet alanları aşağıda sıralanmıştır:
1) Vize başvurusunda bulunan şahısları kabul etmek. Büyükelçilik ve Konsoloslukların ve bunların yetkililerinin taleplerine göre her tür vize başvuru evraklarını düzenlemek.

2) Başvuruda bulunan şahıslara yönelik ara işlem hizmeti vermek: Temel bilgilerin girilmesi, yetkili vize merkezleri ve Büyükelçilik/ ve Konsolosluklar için randevu alınması, pasaport, vize ve başvuru evraklarını teslim etmek ve teslim almak vb. hizmetleri içermektedir.

3) Büyükelçilik/ ve Konsoloslukların talebi doğrultusunda, vekaleten vize harcı, ekspres vize harcı ve süper ekspres vize harcı tahsil etmek, Büyükelçilik ve Konsoloslukları temsilen pasaport ve vize başvurusunda bulunan şahıslara teslim etmek.

4) Büyükelçilik ve Konsoloslukların talebi doğrultusunda ilgili vize bilgilerini yayınlamak, web sitesi, kabul salonu danışma masası, danışma telefon hattı, e-mail vb. kanallarla başvuran şahısların sorularını yanıtlamak ve ilgili yardımı sağlamak.

5) Büyükelçilik/ ve Konsoloslukların talepleri doğrultusunda başvuruda bulunan şahıslara yönelik diğer gerekli hizmetleri sağlamak.

6) Bu web sitesi İGlobalAgency şirketine bağlı olarak vize başvuruları ile alakalı içerikli bilgiler paylaşmakta ve alınan danışmanlık hizmetleri yine İGlobalAgency tarafından sunulmaktadır. Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere tüm illerden yapacağınız başvurular için hizmet verilmektedir.

7) Alınan ücretler, hizmet bedeli karşılığında adınıza faturalıdır. Konsolosluk Vize Harcı ücretleri bu faturaya dahil değildir. Ücretler hakkında detaylı bilgi için iletişim kurulması gerekmektedir.

0
Onaylanan vize
0
Yasal konular
0 %
Memnuniyet
0 %
başarı oranı

Sizinle Neden Çalışmalıyım?

Vizе alabilmek için gerekli olan online formların doldurulması dikkat ve özen gerektiren bir iştir. Doğrulanamayan pasaport bilgisi, yanlış vizе türü seçimi, sistemsel hatalar, iletilmeyen mailler, yazım yanlışları, yanlış çekilen fotoğraflar, eksik bilgiler ve sigorta uyuşmazlığı gibi bir çok sorunla karşılabilirsiniz. Bazı hazırlanması gereken belgelerin nasıl ve nereden alınacağı konusu kafa karışıklığı yaratabilmektedir. Hatalı yapılan işlemler, vizе talebinizin olumsuz sonuçlanmasına neden olabileceği gibi tekrar vizе alamama gibi ağır sonuçlarla da karşılaşma olasılığınızı arttırmaktadır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamanız adına şirketimizden destek almanızı önemli ölçüde tavsiye ediyoruz. Sonuçta dışarıdan ortalama aynı fiyatlara yaptıracağınız sigortanızı şirketimiz üzerinden yaptırarak tüm bu hizmetlere ücretsiz sahip olacaksınız.