Size Nasıl Destek Oluyoruz

Anasayfa > Size Nasıl Destek Oluyoruz?

Size Nasıl Destek Oluyoruz?

Başlıca faaliyet alanları aşağıda sıralanmıştır:

1)Süreç hakkında sizleri bilgilendirerek kafanızdaki soru işaretlerinin kalkmasını sağlıyoruz. Ne yapılacağını bilerek daha rahat bir başvuru süreci geçirmenizi sağlıyoruz.

2) Başvurunuz için gerekli olan randevu tarihini belirliyoruz.

3) Evrak hazırlanma sürecinde sizlere destek oluyoruz, gereksiz iş yükü ve zaman harcamanızın önüne geçiyor, doğru evraklar ile başvuru yapılmasını sağlıyoruz.

4) Başvuru esnasında bizzat bulunmanız gerekmiyorsa, sizler adına başvuru yapılmasını sağlıyor, bu sayede zaman harcamanızın ve yorulmanızın önüne geçiyoruz.

5) Vize başvurusu yapıldıktan sonra, konsoloslukların ek evrak isteme durumunda hızlı bir reaksiyon göstererek kısa sürede evrakların konsolosluğa iletilmesini sağlıyoruz.Kısacası, sürecin en başından en sonuna kadar birçok konuda sizlere destek oluyor, vize başvuru işlemlerinin sorunsuz olarak tamamlanması için çalışıyoruz. 

Her ne kadar dışarıdan bakıldığında kolaymış gibi görünse de vizе alma süreci zahmetli bir iş olup, yanlış yapılan işlemler sonucu vizе talebinize olumsuz yanıt gelebilmektedir. Biz bu tür oluşabilecek sorunların önüne geçiyor ve işlemlerinizi eksiksiz tamamlamanız da gerekli olan danışmanlık hizmetini size sunuyoruz.

home-bg1.jpg